przemuh.dev

O mnie

przemuh.dev

Cześć!

Mam na imię Przemek i jestem programistą JS. W swojej pracy wykorzystuję technikę TDD i staram się, aby mój kod był czysty 🤣 (z lepszym, lub tym drugim, skutkiem). Poza programowaniem interesuję się ruchem Agile, a Scrum.org certyfikowało mnie jako Profesjonalnego Scrum Mastera.

JavaScriptu użwam głównie do implementacji interfejsu użytkownika w aplikacjach webowych, co nie znaczy, że nie dziergam tam sobie od czasu do czasu w node.js na backendzie.

Kiedyś trzymałem tu info, że znam dobrze wzorzec MV*, ale to już chyba passe co nie? 🤔 Nawet moja praca magisterska zatytułowana była "Frameworki MVC dla języka JavaScript". Na codzień używam Reacta z Reduxem. Swego czasu pisałem też w Backbone.js. Generalnie wyznaję zasadę, że framework to tylko narzędzie. Jeśli znasz dobrze podstawy to z czasem odnajdziesz się w każdym frameworku.

Po pracy lubię grać na gitarach (bas, elektryk, akustyk) i bębnach (elektronicznych). Wyniki mojego rzępolenia znajdziecie na SoundCloud. Od czasu do czasu lubię też pograć na konsoli, szczególnie w Fifę 😜


Zajrzyj tu za jakiś czas, żeby poznać moje programistyczne bio i CV (work in progress)

Twitter

Youtube

Github

LinkedIn

Dev

Napisz do mnie

Zawsze odpowiem...czasem z opóźnieniem, ale odpowiem :)